Reial Acadèmia de Farmàcia de Catalunya

ca  es

Presidents

 PRESIDENTS DE LA REIAL ACADÈMIA DE FARMÀCIA DE CATALUNYA

 

 

Excm. Dr. GUILLERMO DE BENAVENT CAMPS † (del 9 de febrer de 1956 al 31 de desembre de 1962).

Excm. Dr. FIDEL-E. RAURICH SAS † (de l’1 de gener de 1963 al 29 d’abril 1964).

Excm. Dr. ANTONIO ESTEVE SUBIRANA † (del 9 de juny de 1964 al 31 de desembre 1965).

Excm. Dr. RAMON SAN MARTIN CASAMADA † (de l’1 de gener de 1966 al 31 de desembre 1980).

Excm. Dr. JOAN SABATER TOBELLA (de l’1 de gener de 1981 al 31 de desembre 1990).

Excm. Dr. JOSEP ANTONI SALVÀ MIQUEL (de l’1 de gener de 1991 al 30 de juny de 1993).

Excm. Dr. TOMÀS ADZET PORREDON (de l’1 de juliol de 1993 al 3 de novembre de 1997).

Excm. Dr. JOSEP M. SUÑÉ ARBUSSÀ (del 4 de novembre de 1997 al 15 de desembre de 2002).

Excm. Dr. JOSEP ESTEVE SOLER (del 16 de desembre de 2002 al 31 de desembre de 2004).

Excm. Dr. MIQUEL YLLA-CATALÀ GENÍS (de l’1 de gener de 2005 fins al 31 de desembre de 2010).

Excm. Dr. JOSEP M. VENTURA FERRERO (de l’1 de gener de 2011 fins a l’actualitat).