Acadèmic
Numerari Emèrit

Excma. Sra. Dra.

DE LA TORRE BORONAT, M. DEL CARMEN

Membre de la SECCIÓ 4a: Salut Pública, Alimentació i Ambient.

Elegida acadèmica corresponent el 19 d’abril de 1977. Prengué possessió el 31 de gener de 1978.

Elegida acadèmica numerària el 26 de febrer de 1980. Prengué possessió el 9 d’octubre de 1984.

Càrrecs a la Junta de Govern i altres càrrecs: Vicesecretaria elegida en la Junta General Extraordinària de 14 d’octubre de 1993 fins tot el 1994 (per cobrir la vacant deixada per la Dra. Carmona Cornet en ser elegida secretària).
Reelegida per als quadriennis 1995-1998 i 1999-2002.
Bibliotecària elegida en la Junta General Extraordinària de 16 desembre de 2002 fins tot el 2004 (per cobrir la vacant deixada per la Dra. Morales Pujol en ser elegida Vicesecretària).

Passà a acadèmica numerària emèrita el 31 de desembre de 2007.

Títol discurs Acad. Corresponent: Intoxicaciones alimentarias. (Arxiu no disponible. Disculpeu les molèsties).

Excma. Sra. Dra.

DE LA TORRE BORONAT, M. DEL CARMEN

Membre de la SECCIÓ 4a: Salut Pública, Alimentació i Ambient.

Elegida acadèmica corresponent el 19 d’abril de 1977. Prengué possessió el 31 de gener de 1978.

Elegida acadèmica numerària el 26 de febrer de 1980. Prengué possessió el 9 d’octubre de 1984.

Càrrecs a la Junta de Govern i altres càrrecs: Vicesecretaria elegida en la Junta General Extraordinària de 14 d’octubre de 1993 fins tot el 1994 (per cobrir la vacant deixada per la Dra. Carmona Cornet en ser elegida secretària).
Reelegida per als quadriennis 1995-1998 i 1999-2002.
Bibliotecària elegida en la Junta General Extraordinària de 16 desembre de 2002 fins tot el 2004 (per cobrir la vacant deixada per la Dra. Morales Pujol en ser elegida Vicesecretària).

Passà a acadèmica numerària emèrita el 31 de desembre de 2007.

Títol discurs Acad. Corresponent: Intoxicaciones alimentarias. (Arxiu no disponible. Disculpeu les molèsties).